Телевизор LG 55QNED7EB3C - 55" 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x2160, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ
Арт.№: 55QNED7EB3C

1 от 5
ППЦ:
€
€
487.35
€
/
953.17
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Smart функция | webOS 26 ThinQ |
| Smart асистент | Works with Apple AirPlay / Works with the Google Assistant |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W / 2.0 Channels / AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) / Auto Volume Leveling / Adaptive Acoustic Tuning / WOW Orchestra |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3x HDMI / USB / eARC (on HDMI 2) / 2x RF in / Slot CI / Simplink (HDMI CEC) |
| Енергиен клас | E |
| Консумация | 64 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 122.8 x 23.5 x 77.0 cm |
| VESA размер | 300 x 300 mm |
| Цвят | Black |
Гаранция: 24 месеца