Телевизор LG 65QNED7EB3C - 65" 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x2160, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ
Арт.№: 65QNED7EB3C

1 от 3
ППЦ:
€
€
657.71
€
/
1286.37
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QNED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Smart функция | Smart TV LG ThinQ |
| Smart асистент | Works with Apple Home / Works with Apple Airplay |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W / LG Sound Sync / Sound Mode Share / Simultaneous Audio Output / AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) / Clear Voice Pro / WOW Orchestra |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3x HDMI / USB / Simplink (HDMI CEC) / eARC (HDMI 2) / CI Slot / 2x RF In |
| Енергиен клас | E |
| Консумация | 85 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 144.7 x 25.5 x 89.9 cm |
| VESA размер | 300 x 200 mm |
| Цвят | Black |
| Други | a7 AI Processor 4K Gen9 |
Гаранция: 24 месеца