Телевизор LG 65UA751C0LA - 65" 4K UltraHD TV 3840 x 2160, Smart TV LG ThinQ, HDR10 Pro
Арт.№: 65UA751C0LA

1 от 6
ППЦ:
€
€
470.93
€
/
921.06
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Smart функция | Smart TV LG ThinQ |
| Smart асистент | Works with Google Cast / Works with Apple Airplay2 |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x10W / Dolby Digital / AI Sound Virtual 5.1 Up-mix |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2x HDMI / USB / CI Slot / SPDIF (Optical Digital Audio Out) / RS-232C |
| Енергиен клас | F |
| Консумация | 100 kWh/1000h |
| VESA размер | 300 x 200 mm |
| Цвят | Black |
Гаранция: 24 месеца