Телевизор Philips 32PHS5500/12 - 32'' HD LED, 1280x720p, 60Hz, HDR 10

Информация
Изберете качество. Получете по-добра стойност. Наслаждавайте се на важно качество на картината и звука. Със своя компактен екран, Dolby Audio и лек безрамков дизайн става дума за европейско качество на цена, която отговаря на вашите нужди. Ясни изображения. Рязкост на картината Pixel Plus. С висока разделителна способност и ясно изразени изображения този LED телевизор показва, че всеки малък детайл е от значение. Слушайте. Чуйте всеки момент. Това е кристално чист Dolby Audio. От диалога до танците и от моменти от екшън филми до зашеметяващи природни сцени – можете да се насладите на по-ясен звук, независимо дали сте на закрито, на закрито, или докато пътувате. Размерът е от значение. Този смарт телевизор е малък, лек и с компактен дизайн, което го прави идеален за всяко пространство. Прекрасно се вписва в дома или при пътуване. Намирането на дизайн, който да отговаря напълно на вашите нужди, може да означава всичко. Рамка без граници. Дефинирана стойка. Европейско ноу-хау. Това е мястото, където дизайнът, картината и звукът наистина се обединяват.
| Размер на екрана | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1280 x 720 |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 2x 6W fullrange speakers / Dolby Audio |
| Изводи за свързване | 2x HDMI / USB |
| Енергиен клас | E |
| Консумация | 26 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 71.5 x 18.5 x 44.7 cm |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Remote control |
Гаранция: 24 месеца