Телевизор Philips 40PFS6050/12 - 40" FHD DLED 1920x1080p, 60Hz, HDR 10, HLG, Dolby Audio, Smart, Titan 3.0, Black
Арт.№: 40PFS6050/12

1 от 1
ППЦ:
€
€
206.84
€
/
404.54
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана | 40" (101.6 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Smart функция | Smart, YouTube, Netflix TV, Amazon |
| Smart асистент | Works with Amazon Alexa / Works with Google Assistant |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 12W / 2x 6W full range speaker / Dialogue / Music / Original / Entertainment / Equalizer / Vocal Boost / AVL Mode / Night mode |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Изводи за свързване | 3x HDMI / 2x USB |
| Енергиен клас | E |
| Консумация | 33 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 89.3 x 20.2 x 53.5 cm |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Titan OS / HLG / HDR10 / Remote control |
Гаранция: 24 месеца