Телевизор Philips 55PUS8010/12 - 55" 4K UHD LED, 3840x2160p, 60Hz, 60Hz, Ambilight 3, HDR+, Titan OS, Black

Информация
Запознайте се с Ambilight TV. Смарт телевизор, задвижван от Titan OS. И върхови постижения в европейския дизайн. Всичките ви филми, предавания и спортни събития се предават с бързина и възвишено качество на изображението. Потопете се в цветове, светлина и 3D звук като на кино. С вградените светодиодни светлини, които реагират на всяка сцена, Ambilight ви потапя в ореол от цветна светлина. Всичките ви развлечения се разпростират извън рамките на екрана, за да ви въвлекат по-дълбоко в момента. След като веднъж го изпитате, никога няма да искате друг телевизор без тази технология. Увеличете мащаба. Изгубете се в детайлите. Това е прецизност на 4K картина, която надхвърля възможното. С Pixel Precise Ultra HD екран за рязкост и реалистични детайли той изпълва всеки момент със спиращи дъха изживявания. Очаквайте повече детайли. Подобрено качество на картината кадър по кадър. С по-голям акцент върху цветовете и контраста, тук дори най-тъмните моменти и най-ярките сцени стават по-ясни. Платформата Titan OS на Philips Smart TV предоставя това, което обичате да гледате, и то бързо. От поредици до сериали, от документални филми до драма – всичко, което искате, е на разположение само с едно натискане на бутон. Каквото и да искате да гледате, дръжте всички най-добри приложения за поточно предаване на една ръка разстояние лесно.
| Размер на екрана | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Smart функция | Smart TV Titan |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 20W / 2ch / DTS:X / Dolby Atmos / Equalizer / Enhanced Audio Return Channel |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3x HDMI / 2x USB / Audio Return Channel |
| Енергиен клас | E |
| Консумация | 63 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 122.6 x 28.1 x 77.4 cm |
| VESA размер | 200 x 100 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Remote control included |
Гаранция: 24 месеца