Телевизор Philips 55PUS8400/12 - 55" 4K UHD QLED, 3840x2160p, 60Hz, 60Hz, Ambilight 3, HDR+, Titan OS, Black

Информация
С вградените светодиодни светлини, които реагират на всяка сцена, Ambilight ви потапя в ореол от цветна светлина. Всичките ви развлечения се разпростират извън рамките на екрана, за да ви въвлекат по-дълбоко в момента. След като веднъж го изпитате, никога няма да искате друг телевизор без тази технология. Ярки цветове. Изключително ясни сцени. Това е съвършенството на картината в най-висша степен. С 4K (UHD) това е телевизор Ambilight, който се адаптира към всички ваши HDR формати. Във всеки невероятен момент, независимо дали е тъмен или светъл, възпроизвеждан или излъчван, можете да попиете всеки детайл, докато гледате сцена след сцена. Очаквайте повече детайли. Подобрено качество на картината кадър по кадър. С по-голям акцент върху цветовете и контраста, тук дори най-тъмните моменти и най-ярките сцени стават по-ясни. С Dolby Atmos за звук, точно както е замислен от режисьора, и DTS:X за създаване на 3D звукови изживявания, все едно наистина сте там. Добавянето на това допълнително измерение на звука внася по-завладяващо изживяване в дома ви. Платформата Titan OS на Philips Smart TV предоставя това, което обичате да гледате, и то бързо. От поредици до сериали, от документални филми до драма – всичко, което искате, е на разположение само с едно натискане на бутон. Каквото и да искате да гледате, дръжте всички най-добри приложения за поточно предаване на една ръка разстояние лесно. Съвместимостта с Matter Smart Home осигурява безпроблемна интеграция към съществуващата ви интелигентна домашна мрежа. За да управлявате телевизора от приложението си Matter Smart Home или с услугите за гласово управление, просто натиснете бутона на дистанционното управление и говорете. Затъмнете осветлението. Настройте термостата си. Дори включете телевизора си Philips Ambilight. Само една команда прави всичко. Tелевизорът е съвместим и с устройства с Alexa и Apple AirPlay. Изберете голям размер. Изберете малък размер. Вземете телевизор, който напълно отговаря на вашите нужди. От малък 43" екран до 65" телевизор – изберете размера на невероятната серия 8000 за по-интелигентен избор на телевизор. HDMI 2.1 и VRR ви помагат да извлечете най-доброто от конзолата си, което означава по-бърз геймплей и по-плавна графика. Със своята настройка за кратко закъснение при въвеждане, която се включва автоматично, когато включите конзолата си, сте готови за следващото ниво в игрите.
| Размер на екрана | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Smart функция | Smart TV Titan |
| Smart асистент | Works with Alexa / Works with Google Home |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 2x 10W full-range speakers / DTS:X / Dolby Digital / Dolby Atmos / Equalizer / Night mode / Vocal enhancement |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3x HDMI / 2x USB / Digital audio out optical |
| Енергиен клас | E |
| Консумация | 64 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 123.1 x 25.5 x 74.0 cm |
| VESA размер | 200 x 300 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Remote control included |
Гаранция: 24 месеца