Телевизор Philips 65PUS7000/12 - 65" 4K UHD DLED, 3840 x 2160p, 60Hz, HDR10+, Black
Арт.№: 65PUS7000/12

1 от 5
ППЦ:
€
€
432.99
€
/
846.85
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
Изберете стойността. Изберете 4K LED. Гледайте 8 милиона пиксела, работещи прецизно. Насладете се на 3D звук като на кино с Dolby Atmos. С безкрайния избор на Smart TV и безпроблемен гейминг става въпрос за европейско качество на цена, която отговаря на вашите нужди.
| Размер на екрана | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | 4K Ultra HD LED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Smart функция | Smart TV Titan |
| Smart асистент | Works with Alexa / Google Assistant |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 2x 10W Wideband Speakers / IntelliSound / Dolby Atmos / Dolby Media Intelligence / Vocal amplification / DTS-X |
| Безжична мрежа | Built-in Wi-Fi 802.11ac 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Изводи за свързване | 3x HDMI / 2x USB 2.0 / RJ-45 / 3.5mm audio jack / Digital audio optical out |
| Енергиен клас | E |
| Консумация | 84 kWh/1000h |
| Размери с поставка (Ш, Д, В) | 144.6 x 29.4 x 85.7 cm |
| VESA размер | 400 x 300 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Remote control included |
Гаранция: 24 месеца