Телевизор Sharp 32GF3265E - 32" Full HD QLED Google TV, 1920x1080 Frameless, 1 000 000:1, HDR10
Арт.№: 32GF3265E

1 от 9
ППЦ:
€
€
185.71
€
/
363.22
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Google TV |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
| Динамичен контраст | 1 000 000:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2 x 8W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4 |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 2 USB, Antenna In, Satellite In |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.6 x 8.3 x 42.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Гаранция: 36 месеца