Телевизор Sharp 55GP6260E - 55" QLED Google TV, 4K Ultra HD 3840x2160 Frameless, AQUOS, HDR10
Арт.№: 55GP6260E

1 от 7
ППЦ:
€
€
417.97
€
/
817.48
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Google TV |
| Smart асистент | Google Assistant |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2x 10W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Sound Equaliser |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, Antenna In, Satellite In, 3.5mm Headphone jack / line-out, RJ-45, Digital Optical Audio Output |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 82 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.1 x 26.5 x 76.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |
Гаранция: 36 месеца