Телевизор Sharp 65HP5265E - 65" QLED Google TV, 4K Ultra HD 3840x2160 Frameless, 1 000 000:1, AQUOS
Арт.№: 65HP5265E

1 от 10
ППЦ:
€
€
549.91
€
/
1075.53
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Google TV |
| Smart асистент | Google Assistant |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2 x 12W, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos, Sound Equaliser |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, Antenna In, Satellite In, 3.5mm Headphone jack/line-out, Mini Composite/CVBS + Audio input, Digital Optical Audio Output |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 82 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.7 x 27.7 x 92.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |
Гаранция: 36 месеца