Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
Комплектът тонколони TRUST GXT 606B Javv RGB 2.0 предлага мощен звук в компактен формат. Благодарение на пиковата мощност от 12 W (6 W RMS) те осигуряват плътно и динамично аудио, без да заемат излишно място на бюрото. Моделът съчетава качествен звук с RGB LED подсветка, която създава допълнителна атмосфера. Управлението е интуитивно и удобно благодарение на достъпния бутон за регулиране на силата на звука и включване/изключване, както и на сензорното управление в горната част на тонколоните за контрол на подсветката. Свързването е бързо и лесно чрез 3,5 мм жак и USB захранване - просто включвате и звукът оживява, без да е необходимо допълнително захранване от контакт.
| Високоговорител, тип | Type 2.0 |
| Брой високоговорители | 2 |
| Контрол на звука | - |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type A |
| Bluetooth | - |
| Честотен обхват, Hz | 160 Hz - 20 kHz |
| Изходна мощност, W | 12 W |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 78 x 100 x 175 mm |
| Тегло, g | 698 g |
| Цвят | Black |
Гаранция: 24 месеца
