Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Високоговорител, тип | 2.0 Speaker Set, 4 Ohm |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 80 mm |
| Контрол на звука | Controls for power and volume adjustment |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | 3.5 mm audio connection, USB powered (no wall power needed) |
| Bluetooth | - |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz - 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 5 Watt RMS output (10 Watt peak power) |
| Захранване, тип | Wired (1.2m Audio cable, 1.2m Satellite cable) |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 75 x 95 x 185 mm |
| Тегло, g | 520 g |
| Цвят | Black |
| Други | For clear reproduction of sound effects and music; General compatibility: PC with 3.5mm audio output and USB port |
Гаранция: 24 месеца
