SSD диск Hiksemi 256GB M.2 2280 3D NAND PCIe 3.0 NVMe
Арт.№: HS-SSD-WAVE(P)-256G

1 от 3
ППЦ:
€
€
57.06
€
/
111.60
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 256 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2280 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1800 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | PCIe Gen 3 x4, NVMe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.15 x 22.15 x 2.38 mm |
| Тегло, g | 7 g |
Гаранция: 36 месеца