SSD диск Hiksemi 512GB M.2 2280 3D NAND PCIe 3.0 NVMe
Арт.№: HS-SSD-WAVE(P)-512G

1 от 2
ППЦ:
€
€
82.99
€
/
162.31
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет | 512 GB |
| Външен / Вътрешен | Internal |
| Скорост на четене | Up to 2500 MB/s |
| Скорост на запис | Up to 1025 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | PCIe Gen 3 x 4, NVMe |
| Размери (Ш, Д, В) | 80.15 x 22.15 x 2.38 mm |
| Тегло | 7 g |
Гаранция: 36 месеца