SSD диск Transcend 1TB, External SSD, ESD260C, USB 3.1 Gen 2, Type C
Арт.№: TS1TESD260C

1 от 3
ППЦ:
€
€
267.14
€
/
522.48
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначение | Обща употреба |
| Капацитет | 1024 GB (1 TB) |
| Тип | Външен SSD |
| Скорост на четене | До 520 MB/s |
| Скорост на запис | До 460 MB/s |
| Интерфейс | USB 3.1 Gen 2 USB Type-C към USB Type-A USB Type-C към USB Type-C |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш x Д x В) | 81.4 x 33.6 x 7.5 mm |
| Тегло | 33 g |
Гаранция: 36 месеца