SSD диск Transcend 1TB, External SSD, ESD360C, USB 20Gbps, Type C
Арт.№: TS1TESD360C

1 от 3
ППЦ:
€
€
282.01
€
/
551.56
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначение | Обща употреба |
| Капацитет | 1024 GB (1 TB) |
| Тип | Външен SSD |
| Скорост на четене | До 2000 MB/s |
| Скорост на запис | До 2000 MB/s |
| Интерфейс | USB 20Gbps Connection Interface USB Type-C към USB Type-A USB Type-C към USB Type-C |
| Цвят | Gray |
| Размери (Ш x Д x В) | 77.0 x 55.7 x 9.6 mm |
| Тегло | 35 g |
Гаранция: 60 месеца