Външен SSD диск Transcend 256GB, External SSD, ESD310C, USB 10Gbps, Type C/A, Black
Арт.№: TS256GESD310C

1 от 3
ППЦ:
€
€
88.01
€
/
172.13
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 256 GB |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1050 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 900 MB/s |
| Интерфейс | USB Type-A / USB Type-C, USB 10Gbps Connection Interface |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 71.3 x 20.0 x 7.8 mm |
| Тегло, g | 11 g |
Гаранция: 60 месеца