SSD диск Transcend 2TB, 2.5" SSD, SATA3, QLC
Арт.№: TS2TSSD220Q

1 от 1
ППЦ:
€
€
532.86
€
/
1042.18
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначение | Лаптопи |
| Капацитет | 2048 GB (2 TB) |
| Тип | Вътрешен SSD |
| Скорост на четене | До 550 MB/s |
| Скорост на запис | До 500 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш x Д x В) | 100.0 x 69.9 x 6.8 mm |
| Тегло | 45 g |
Гаранция: 36 месеца