Външен SSD диск Verbatim Dual QuickStick USB-C & USB-A USB 3.2 Gen 1 1TB
Арт.№: 32043

1 от 5
ППЦ:
€
€
111.83
€
/
218.72
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Storage Capacity | 1 TB (1,000 GB) |
| Internal Form Factor | M.2 SSD Core |
| Hardware Interfaces | 1x USB Type-C / 1x USB Type-A |
| Bus Interface Standard | USB 3.2 Gen 1 (Backwards compatible with USB 2.0) |
| Max Sequential Read Speed | Up to 550 MB/s |
| Max Sequential Write Speed | Up to 500 MB/s |
| File System Format | exFAT pre-formatted |
| Enclosure Material | Zinc Alloy (Metal Grey / Silver) |
| Dimensions (L x W x H) | 81.5 x 18 x 10.8 mm |
| Product Weight | 32 grams |
| Power Source | Bus-powered directly via USB port |
| Included Software | Nero Backup Software (Auto-scheduling capable) |
| System Compatibility | Windows 11/10/8 / Mac OS X 14+ / iOS 13+ / Android 4.0+ |
| Software Compatibility | Nero Software is Windows OS only (Not Mac compatible) |
| Operating Temperature | 0°C to +40°C |
| Storage Temperature | -20°C to +70°C |
Гаранция: 24 месеца