Външен хард диск Verbatim STORE 'N' GO 2.5" (6.35CM) Gen 2 1TB USB 3.0 Red
Арт.№: 53203

1 от 2
ППЦ:
€
€
70.79
€
/
138.45
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Storage Capacity | 1 TB (1,000 GB) |
| Form Factor | 2.5 Inches / 6.35 cm |
| Interface | USB 3.0 (Backward compatible with USB 2.0) |
| Max Data Transfer Rate | Up to 4800 Mbit/s (USB Bus Speed) / 5.0 Gbps theoretical |
| Rotational Speed | 5400 RPM |
| Cache Memory | 8 MB or greater |
| Power Source | Bus-powered via USB cable (no external power brick required) |
| File System Format | FAT32 pre-formatted (Windows & Mac compatible) |
| Dimensions (L x W x H) | 119 x 81 x 14.5 mm |
| Product Weight | 158 grams |
| Color & Texture | Red casing with a 3D patterned surface structure |
| Included Software | Nero BackItUp Essentials / Green Button Energy Saving / Formatting Software |
Гаранция: 24 месеца