SSD диск Verbatim Vi550 S3 2.5" SATA III 7mm SSD 1TB
Арт.№: 49353

1 от 3
ППЦ:
€
194.84
€
185.10
€
/
362.02
лв.
Валидност на промоцията от
18.05.2026
до
24.05.2026
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 520 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 400 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.5 x 69.9 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 45 g |
Гаранция: 36 месеца