Уеб камера Elgato Facecam 4K Studio Webcam
Арт.№: 10WAF9901

1 от 7
ППЦ:
€
€
189.22
€
/
370.08
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Категория | Спецификация |
|---|---|
| Производител / Модел | Elgato Facecam Pro |
| Сензор | SONY® STARVIS™ 2 CMOS (1/1.8") |
| Видео резолюция | 4K (2160p) при 60 fps |
| Зрително поле (FOV) | 90° |
| Фокус | Фиксиран (Оптимизиран за 30 – 120 см) |
| Интерфейс | USB Type-C (USB 3.0 скорост) |
| Микрофон | Да |
| Съвместимост | Windows 10 (64-bit), macOS 11.0 или по-нови |
| Монтаж | Стойка за монитор / 1/4" резба за трипод |
| Размери / Тегло | 104 x 54 x 52 мм / 0.112 кг |
| Продуктов код | 10WAF9901 |
Гаранция: 24 месеца