Универсално зарадяно за лаптоп ASUS U90W - Черно
Арт.№: 90XB014N-MPW0P0

1 от 2
ППЦ:
€
€
30.97
€
/
60.57
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - Тип аксесоар: Зарядно устройство
- Тип зарядно устройство: Мрежово
- Входящо напрежение (V): 100 - 240 V
- Съвместим бранд: Универсален
- Модел лаптоп: Универсално
- Зарядни за лаптопи
- ASUS
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90XB014N-MPW0P0 |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Изходно напрежение (V) | 19 V |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Модел лаптоп | Универсално / ASUS |
| Капацитет | 4.74 Ah |
| Брой конектори | 4 |
| Тип конектор | Стандартно |
| Мощност | 90 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.163 kg |
Гаранция: 24 месеца