USB памет KINGSTON DataTraveler Exodia G2 256GB
Арт.№: DTXG2/256GB

1 от 4
ППЦ:
€
€
23.87
€
/
46.69
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | KINGSTON |
| Гаранция | 60 месеца |
| Продуктов код | DTXG2/256GB |
| Баркод | 740617353785 |
| Капацитет | 256 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Конектор | USB-A |
| Размери | 60.8 x 21.4 x 10.4 mm |
| Цвят | Черен / Зелен |
| Екстри | Съвместимост с Mac OS / Съвместимост с Windows / Съвместимост с Linux |
| Тегло | 0.009 kg |
Гаранция: 60 месеца