USB памет Team Group C141 64GB
Арт.№: TC14164GG01

1 от 5
ППЦ:
€
€
7.17
€
/
14.02
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | TEAM GROUP |
| Продуктов код | TC14164GG01 |
| Баркод | 765441016255 |
| Капацитет | 64 GB |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Конектор | USB-A |
| Размери | 56.7 x 20.0 x 9.5 mm |
| Цвят | Зелен |
| Екстри | Съвместимост с Mac OS / Съвместимост с Windows |
| Тегло | 0.010 kg |
Гаранция: 60 месеца