Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Тип на охлаждане | Liquid cooling |
| Съвместимост | Intel: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156; AMD: AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 |
| Скорост на помпата, rpm | 2700 RPM |
| Скорост на вентилатора, rpm | 2200 RPM |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm |
| LED светлина | RGB |
| Консумирана мощност | Fans: 2.14W-2.90W; Pump: 4.2W |
| Волтаж, V | 13.8 V |
| Цвят | Black |
| Други | Copper Core; Fan Airflow: 64.72CFM |
Гаранция: 24 месеца
