Видео карта Asus Dual GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC
Арт.№: 90YV0N12-M0NA00

1 от 7
ППЦ:
€
€
436.56
€
/
853.84
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Вградена памет, GB | 8GB GDDR7 |
| Памет интерфейс | 128-bit |
| Брой ядра | 3840 |
| Макс. работна честота, MHz | 2535 MHz |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 550 W |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | ASUS GPU Tweak III & MuseTree & GeForce Game Ready Driver & Studio Driver |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 3 DisplayPorts 2.1b, HDMI 2.1b |
| Размери | 228 x 123 x 50 mm, 2.5 Slot |
Гаранция: 36 месеца