Видео карта Asus Dual RX 9060XT 16GB GDDR6 White
Арт.№: 90YV0LG3-M0NA00

1 от 6
ППЦ:
€
€
590.28
€
/
1154.49
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Вградена памет, GB | 16GB GDDR6 |
| Памет интерфейс | 128-bit |
| Брой ядра | 2048 |
| Макс. работна честота, MHz | 3230 MHz |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 550 W |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | OpenGL, ASUS GPU Tweak III |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | HDMI 2.1b, 2 DisplayPorts 2.1a |
| Размери | 202 x 120 x 49 mm |
Гаранция: 36 месеца