Видео карта Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC
Арт.№: 90YV0LX0-M0NA00

1 от 4
ППЦ:
€
€
1672.45
€
/
3271.03
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Вградена памет, GB | 16GB GDDR7 |
| Памет интерфейс | 256-bit |
| Брой ядра | 10752 |
| Макс. работна честота, MHz | 2685 MHz |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 850 W |
| Конектори на захранване | 16-pin PCIe Gen 5 |
| Ползвани технологии | NVIDIA G-SYNC, NVIDIA Blackwell Architecture, NVIDIA Broadcast, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA ACE, NVIDIA Encoder |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 3 x Native DisplayPort 2.1b, Native HDMI 2.1b, HDCP Support |
| Размери | 304 x 126 x 50 mm |
| Други | 3 x PCIe 8-pin cables (adapter in box) |
Гаранция: 36 месеца