Видео карта ASUS TUF GAMING RX 9070 XT COD BO7 Special Edition OC 16GB GDDR6
Арт.№: 90YV0L76-M0NM00

1 от 11
ППЦ:
€
€
986.75
€
/
1929.92
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - Чипсет: AMD
- Капацитет на паметта: 16 GB
- Честота на паметта: 20 Gbps
- Тип на паметта: GDDR6
- Размер на шината (битове): 256 b
- Видео карти
- ASUS
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90YV0L76-M0NM00 |
| Чипсет | AMD |
| Графичен процесор | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Честота процесор (MHz) | 2540 MHz |
| Stream процесори | 4096 |
| Капацитет на паметта | 16 GB |
| Честота на паметта | 20 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR6 |
| Размер на шината (битове) | 256 b |
| Слот | PCI Express 5.0 |
| Вид охлаждане | Активно / Въздушно |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 / 3 x DisplayPort 2.1 |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Конектори за захранване | 3 x 8-pin |
| Брой слотове | 3.12 Slot |
| Размери (mm) | 330 x 140 x 62.5 mm |
| Други характеристики | DirectX: 12 / OpenGL® 4.6 |
| Тегло | 1.464 kg |
Гаранция: 36 месеца