Видео карта Dell Nvidia RTX A1000 8GB GDDR6
Арт.№: 490-BKQH

1 от 2
ППЦ:
€
€
525.91
€
/
1028.59
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Вградена памет | 8GB GDDR6 |
| Памет интерфейс | 128-bit |
| Брой ядра | 2304 |
| Макс. работна честота | 1462 MHz |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване | 50W |
| Конектори на захранване | 16-pin |
| Ползвани технологии | NVIDIA Ampere / Decoder/Encoder / DirectX 12 Ultimate / OpenGL 4.6 / OpenCL 3.0 / Vulkan 1.3 / CUDA 8.6 / NVIDIA RTX Experience / NVIDIA RTX / NVIDIA Mosaic |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
| Размери | 16.3 x 6.9 cm, single slot |
| Други | Standard ATX bracket / Compatible with Mini-Tower, Mid-Tower, Full Tower cases |
Гаранция: 12 месеца