Видео карта PNY GeForce RTX 5080 16GB ARGB Triple Fan OC
Арт.№: VCG508016TFXXPB1-O

1 от 4
ППЦ:
€
€
1460.32
€
/
2856.14
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Вградена памет | 16GB GDDR7 |
| Ширина на шината на паметта | 256-bit |
| Брой CUDA ядра | 10752 |
| Максимална работна честота | 2620 MHz |
| Брой вентилатори | 3 |
| Минимална препоръчителна мощност на захранването | 360 W |
| Конектори за захранване | 16-pin PCIe Gen 5 |
| Поддържани технологии | NVIDIA Blackwell Architecture Fifth-Gen Tensor Cores Fourth-Gen Ray Tracing Cores NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Reflex 2 Game Ready Drivers NVIDIA Studio Drivers NVIDIA App |
| Максимална резолюция | 4K @ 480Hz или 8K @ 165Hz с DSC |
| Видео изходи | 3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Размери | 32.9 x 13.8 x 6.0 cm |
| Други | Включен адаптер с 3 x PCIe 8-pin кабела |
Гаранция: 36 месеца