Видео карта PNY Nvidia RTX A400 4GB GDDR6 LP
Арт.№: VCNRTXA400-PB

1 от 7
ППЦ:
€
€
221.73
€
/
433.67
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Вградена памет | 4GB GDDR6 |
| Памет интерфейс | 64-bit |
| Брой ядра | 768 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване | 50W |
| Ползвани технологии | DirectX 12 / Shader Model 6.6 / OpenGL 4.6 / Vulkan 1.3 / NVIDIA RTX Experience / NVIDIA Mosaic technology |
| Резолюция | 5120 x 2280 |
| Интерфейс | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
| Размери | 16.2 x 6.8 cm, single slot |
Гаранция: 36 месеца