Волан TRUST GXT 289 Movi Racing wheel - Black

Информация
Trust GXT 289 Movi е геймърски волан с педали, създаден да осигури реалистично и завладяващо състезателно изживяване при игра на PC и конзоли, като Xbox Series X/S, Nintendo Switch и PlayStation 4. Воланът позволява потапяне в света на състезателните игри и симулатори директно от вашия гейминг сетъп. Комфортният гумиран волан с текстурирана повърхност осигурява стабилен захват и усещане за прецизен контрол по време на игра. Моделът е оборудван с пера за смяна на предавките, последователен скоростен лост и задна предавка, които допринасят за по?реалистично и прецизно управление по време на игра. С до 270° физически ъгъл на завъртане и до 900° виртуален ъгъл на управление (2,5 оборота), Trust GXT 289 Movi е подходящ както за състезателни игри, така и за симулатори на камиони, селскостопански машини и автобуси. Вградената вибрационна обратна връзка подсилва усещането за реализъм по време на игра. За стабилна и сигурна употреба, геймърският волан е оборудван със здрави скоби, вендузи за фиксиране и педали с противоплъзгаща се основа, което гарантира надеждна позиция дори при интензивна игра.
| Предназначение | Компютър и Конзола |
| Тип на свързване | Кабелно |
| Интерфейс | USB |
| Вибрации | Vibration Feedback |
| Бутони | A, B, X, Y Select Start Directional Pad (D-Pad) |
| Ъгъл на въртене | 270° |
| Автоматично центриране | Да |
| Включени педали | Да |
| Съвместими операционни системи | Windows |
| Цвят | Black |
| Размери на волана (Ш x Д x В) | 435 x 217 x 283 mm |
| Размери на педалите (Ш x Д x В) | 234 x 282 x 305 mm |
| Тегло на волана | 2.17 kg |
| Тегло на педалите | 0.58 kg |
Гаранция: 24 месеца