Захранване Chieftec VITA 850W Bronze
Арт.№: BPX-850-S

1 от 6
ППЦ:
€
€
73.57
€
/
143.89
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Формат | ATX 12V 2.53 |
| Мощност, W | 850 W |
| Видове защита | AFC, OPP, OVP, SCP, SIP, UVP, OCP |
| Модулно захранване | Non-modular |
| Ефективност | 80 PLUS Bronze |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 140 x 150 x 86 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Fan: 120mm FDB; Active PFC (0.9) |
Гаранция: 24 месеца