Захранващ блок Cooler Master MWE Bronze V3 750W ATX 3.1 Non-Modular
Арт.№: MPE-7501-ACABW-3BEU

1 от 5
ППЦ:
€
€
57.81
€
/
113.07
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - Форм фактор: ATX
- PFC: Active PFC
- Модулен захранващ блок: Не
- Захранвания
- COOLER MASTER
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | COOLER MASTER |
| Продуктов код | MPE-7501-ACABW-3BEU |
| Мощност | 750 W |
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN 6 x SATA 4 x PCI-Express 6+2-pin 2 x CPU 4+4 Pin 3 x 4 Pin Peripheral |
| Ефективност | 85 % |
| Сертификати | 80 PLUS® Bronze |
| Модулен захранващ блок | Не |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Размери | 150 х 140 х 86 |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Тегло | 2.170 kg |
Гаранция: 60 месеца