Захранване Cooler Master X Mighty 2000W 80+ Platinum ATX 3.1
Арт.№: MPS-K001-AFBP-NBEU

1 от 4
ППЦ:
€
€
293.01
€
/
573.08
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - Форм фактор: ATX
- PFC: Active PFC
- Захранвания
- COOLER MASTER
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | COOLER MASTER |
| Продуктов код | MPS-K001-AFBP-NBEU |
| Баркод | 4719512161593 |
| Форм фактор | ATX |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 12 x SATA, 4 x PCI-E 6+2-pin, 1 x 4+4-pin EPS, 1 x CPU 8 Pin, 4 x Molex, 2 x 12V-2x6 |
| Сертификати | 80 PLUS® Platinum |
| Ефективност | 94% |
| Модулен захранващ блок | Да (Пълна модулност) |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Размери | 180 x 150 x 86 mm |
| Входно напрежение | 100 - 240 VAC |
| Тегло | 2.480 kg |
Гаранция: 120 месеца