Захранване Corsair HX1000i SHIFT 1000W 80+ Platinum ATX 3.1, Fully Modular
Арт.№: CP-9020265-EU

1 от 6
ППЦ:
€
€
240.63
€
/
470.63
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Купи на изплащане
Резервирай
и вземи от Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - PFC: Active PFC
- Захранвания
- Corsair
Безплатно сглобяване, инсталиран и конфигуриран Windows 11 Pro, ъпдейтнат и конфигуриран BIOS към всяка пълна компютърна конфигурация.
Работим до 20:00 ч, за да можеш да се свържеш с нас след работа или училище.
При нас говориш с реален човек, не с чатбот, когато имаш нужда от консултация или справяне с проблем.
Сглобяваме, поддържаме и обслужваме. Като магазин и сервиз на едно място гарантираме бърза реакция и познаване на твоята система.
Предлагаме различни методи на плащане, включително възможност за плащане с криптовалута.
Ние сме малък екип и точно затова поемаме лична отговорност за всяка поръчка. Ако има проблем – не го прехвърляме, а го решаваме.
Информация
| Производител | CORSAIR |
| Продуктов код | CP-9020265-EU |
| Мощност | 1000 W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификати | 80 PLUS® Platinum |
| Ефективност | 92 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN 8 x SATA 4 x PCI-Express 6+2-pin 2 x 4+4-pin ATX/EPS 6 x 4 Pin Peripheral 1 x 12V-2x6 1 x iCUE LINK към iCUE LINK |
| Модулен захранващ блок | Да |
| PFC | Active PFC |
| Размери на вентилатора | 140 mm |
| Размери | 180 x 150 x 86 мм |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Тегло | 3.557 kg |
Гаранция: 120 месеца